Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Parking przy stadionie do poprawki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 marca 2020 r. o 10:30 Powrót do artykułu
Po to jest nadzór, żeby kazał poprawiać. Ot straszne rzeczy. Wykonawca coś zawalił, to zapłaci. Pisowska władza zamiotłaby pod dywan, kazała budować dalej, oddałaby z pompą, zapłaciła biskupowi za machnięcie kropidłem, a potem umyłaby ręce. Jak w Ostrołęce na przykład: miliardy poszły się bujać. ***s://***polityka.pl/tygodnikpolityka/rynek/1942564,1,koniec-ostroleki-c-jaka-piekna-katastrofa.read
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Michale niech się Pan nie przejmuje trolowiskiem, wierzymy w Pana i cieszymy się, że mamy takiego włodarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to nie Pan Michał robił tylko firma, a skoro jest błąd to poprawi. Nie wiem czemu się tu oburzeni nie martwili jak firma krzak rozkopała cały stadion i zniknęła. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pretensje do Stefaniuka należy mieć tylko w temacie mianowania Litwina na swojego zastępcę , czyli niekompetentną osobę. To była skrajna nieodpowiedzialność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Referendum w sprawie odwołania Litwiniuka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu banda debil Stefaniuka siedzi i szuka dziury w d****
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja. To jest granda w biały dzień!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak , tylko referendum. Odwołać , natychmiast. Czy PiS nie widzi , że to miasto spada na dno ? Róbcie coś, ratujcie Białą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się, że stadion powstanie. Przejściowe trudności były, są i będą. Najważniejsze jest to, że jednak powstanie. Poprzedni Prezydent pan Stefaniuk wcale tego nie gwarantował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WoW, PeOwska trollownia kontratakuje, ile dziady dostajecie za ten hejt? Trzy cebule za komentarz jak w Sosnowcu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do PO wskich trolli. Tak, chcemy stadion i przypominam, że wasi radni na ten stadion głosowali. I co się wydarzyło? Sprawa z firmą, która stadion budowała prawdopodobnie w sądzie. Obiecany parking ma już duży poślizg i końca nie widać. Płyta stadionu póki co jest budowana, chyba całkiem sprawnie, ale czekamy czy termin wykonania będzie dotrzymany i czy jakość wykonania będzie dobra. Kto z was pytam wie jak bedzie wyglądać hala, gdzie bedzie hala, czyja bedzie hala, jaka bedzie trybuna, co bedzie pod trybuną i ile to bedzie sumarycznie kosztowało? Nie wypisujcie o trollach z PIS, odpowiedzcie na pytania. Póki co naobiecywaliście kibicom. Ja pisowski troll chcę wiedzieć co, kiedy i za ile. Zróbcie z poślizgiem, ale zróbcie na miarę potrzeb środowiska. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nadaje do kabaretu. Dramat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie swojego Michałka. Tylko dlaczego to ciągle dotyka bialczan ? W czym oni zawinili ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajmy na końcowy efekt. Nie ma co siać paniki, firma nawaliła, firma poprawi. Prezydent wie co robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tym parkingiem śmierdziało od kilku tygodni. Nie dało się tego ukryć, i szambo wybiło. Czas odejść z urzędu Buczyński, trzeba mieć honor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo podobają mi się odPOwiedzi. Jak zawsze dużo oskarżeń i mało merytoryki. Tekst "Ot straszne rzeczy. Wykonawca coś zawalił, to zapłaci" rewelacyjny. Ciekawe co na to wykonawca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Małpim gaju ptaszki śpiewają... Jak gdyby nigdy nic... PeOwski pic... :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent wie co robi ? To jakieś żarty ? Bądźmy poważni. Te działania to czysty absurd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grodecki i pomysł w godzinę. Hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie nie interesuje co zrobił wykonawca. Został wybrany przez obecne władze, które ponoszą pełną odpowiedzialność za tę hucpę z którą mamy do czynienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...